Kayseri Altus Servisi

Karatay Teknik Servis olarak 10 yılı aşkın süredir Kayseri’de Altus Servisi olarak hizmet veriyoruz. Bu bağlamda; buzdolabı tamiri, çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri, fırın tamiri ve küçük ev aletleri tamiri yapıyoruz. Bizi arayıp, randevu talep etmeniz durumunda, Kayseri’nin hangi bölgesinde olursa olsun, en geç bir saat içerisinde servis ekiplerimizden birini göndererek, beyaz eşya tamiri işlemini başlatıyoruz.

Kayseri Altus Servisi olarak yaptığımız bütün Altus marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima ve küçük ev aletlerine işçilik garantisi veriyoruz. Yılların getirdiği tecrübeyle, işimizi profesyonelce yapıyor ve müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.

ÜRÜN SEÇİNİZ

kayseri çamaşır makinesi servisi, kayseri çamaşır makinesi tamircisi,bosch servisi, profilo servisi, beko servisi, vestel servisi, arçelik servisi, samsung servisi, lg servisi

Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Karatay Teknik Servis firması olarak 10 yılı aşkın süredir Altus marka beyaz eşyanın tamirini yapmakta ve teknik servis hizmetini profesyonel bir şekilde sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetler arasında öne çıkan ve birçok kişinin ihtiyaç duyduğu hizmetimiz de keza çamaşır makinesi servisi hizmetidir.

Günümüzde neredeyse her evde bir çamaşır makinesi bulunmaktadır. Gündelik yaşamımızda sürekli olarak ihtiyaç duyduğumuz ve günlük olarak kullandığımız çamaşır makineleri de diğer birçok beyaz eşya ve elektronik eşya gibi çeşitli sebeplerden ötürü bozulabilmektedir. Altus çamaşır makinesi servisi, bu noktada çok önemli bir konuma yerleşmekte ve çamaşır makinesi tamircisi ihtiyacı ortaya çıkmaktadır.

bosch servisi, profilo servisi, beko servisi, vestel servisi, arçelik servisi, samsung servisi, lg servisi

Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Eğer işinin ehli bulaşık makinesi tamircisi ustaların görev aldığı bir Altus bulaşık makinesi servisi arıyorsanız, şu anda doğru adreste bulunmaktasınız. Karatay Teknik Servis adı altında 10 yılı aşkın süredir hizmet veren profesyonel bir beyaz eşya teknik servisi firması olarak beyaz eşya tamirine yönelik tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermeye hazır olarak beklemekteyiz.

Kayseri’nin İldem, Belsin, Anayurt, Mimsin, Erkilet, Gültepe, Alparslan, Fevziçakmak, Esenyurt, Erciyesevler, Hürriyet, Meydan, Şeker bölgelerinde ve Melikgazi, Kocasinan, Talas, Hacılar ilçelerinde hizmet veren, birçok beyaz eşyanın servisi olduğu gibi bulaşık makinesi servisi olarak da bilinen Karatay Teknik Servis firmamız, bulaşık makinenizin bozulması veya tamire ihtiyaç duyması halinde sizlerin 7/24 yanında olacaktır.

bosch servisi, profilo servisi, beko servisi, vestel servisi, arçelik servisi, samsung servisi, lg servisi

Altus Buzdolabı Servisi

Gündelik yaşamımızda vazgeçilmez bir makine olan buzdolabı, insan hayatının temel ihtiyaçlarından birisi olan gıdalarımızı sakladığımız önemli cihazlardan bir tanesidir. Buzdolabı gibi hayatımızdaki önemli ihtiyaçlardan birisini muhafaza etmemizi sağlayan bir makinenin bozulması ise, çok büyük problemlere yol açabilmektedir. Buzdolabı servisi bu noktada, buzdolaplarımızın bozulmasında ilk arayacağımız yer olmakta ve buzdolabımızın tamir edilmesini talep ettiğimiz, mühim bir ihtiyacı karşılamaya odaklanan değerli bir mesleği icra etmektedir.

Altus buzdolabı servisi, hızlı bir şekilde buzdolaplarımızı tamir etmelidir ki dolapların içinde muhafaza ettiğimiz gıdalar, makine arızasından dolayı bozulup heba olmasınlar. “Böyle hızlı bir buzdolabı servisi var mıdır?” diye merak edenler için cevabımız, “evet vardır” şeklinde olacaktır.

bosch servisi, profilo servisi, beko servisi, vestel servisi, arçelik servisi, samsung servisi, lg servisi

Altus Klima Servisi

Karatay Teknik Servis olarak 10 yılı aşkın süredir evinizin tüm beyaz eşya arıza ihtiyaçlarında çözüm ortağınız olarak görev yapmaktayız. Hizmetlerimiz arasında yaygın olarak ihtiyaç duyulan klima servisi, klima tamircisi ustalarımız tarafından profesyonelce gerçekleştirilmektedir.

Özellikle yaz aylarında her evde en az bir klima çalıştırılmakta, farklı nedenlerle klimalarda arızalanma problemleri ortaya çıkmaktadır. Klimanızın tamirini yaptıracağınız klima servisi bu noktada oldukça önem arz etmektedir. Öyle ki birçok örnekte de görülebileceği gibi işin ehli olmayan kişiler tarafından klimanız daha fazla arızalanarak sizi daha büyük zarara sokabilirler. Kayseri’nin birçok bölgesine hizmet veren ve işinin ehli güvenilir beyaz eşya ve klima tamircisi ustalardan oluşan ekibimiz, her türlü teknik servis ihtiyacınızda çözüm ortağınız olarak yanınızdadır.

Mesaj gönderin, sizi arayalım!

1 + 3 = ?

© 2018 Karata Teknik Servis - Her Hakkı Saklıdır